„Trześniowskie Wesele” w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej

W dniu 22.05.13 w Sejmie na zaproszenie posła Bogdana Rzońcy i Senator Alicji Zając przebywał zespół teatralny z Trześniowa (gmina Haczów) z prezentacją strojów, przyśpiewek i tańców związanych ze sztuką obrzędową ,,Trześniowskie Wesele”.

37 osobowy zespół zaprezentował się w znakomity sposób, wzbudzając przy tym duże zainteresowanie posłów, senatorów oraz gości odwiedzających parlament, wśród których były żony akredytowanych w Polsce ambasadorów.

Ponadto występ zespołu został zarejestrowany przez TVP Polonia i wyemitowany o godz. 22:00 w programie „Polonia 24″ w dniu 22.05.13.

Członkowie zespołu podczas zwiedzania Sejmu, mieli możliwość spotkanie się z wicemarszałkiem Sejmu – Markiem Kuchcińskim, Mariuszem Błaszczakiem, Michałem Kazimierzem Ujazdowskim, Antonim Macierewiczem, Adamem Hoffmanem, Johnem Godsonem oraz wielu innymi posłami.

  1. Mariola Raś pisze:

    Jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas oraz bardzo cenne uwagi jakich udzielał nam Pan w czasie naszej wizyty w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej. Dziękujemy za życzliwość, oraz ciepłe przyjęcie . Za to wszystko jesteśmy Panu wdzięczni i jeszcze raz dziękujemy. Życzymy też sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym.Trześniowskie Wesele .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*